Що таке анальна пробка для сексу?

Частий питання який надсилають нам наші передплатниці й задають в прямих ефірах в Інстаграм: "Навіщо анальна пробка для сексу?" Ми регулярно розповідаємо про це в нашому блозі та запрошуємо Вас стати нашим читачем в Інстаграм, якщо ви їжі цього не зробили 😜

Тепер давайте по справі та по товару ...

Навіщо потрібна пробка і чому деякі моделі називають пробкою для сексу?

Відповісти на це питання в одному короткому тексті не написати ніяк. Але ми постараємося вмістити в цій статейку найважливіше: що це за пробки, як ними користуватися, як вибирати та т.п.

Анальна пробка для сексу - це різновид анальної пробки, яка може використовуватися під час вагінального сексу.

Секретів особливих тут немає. Пробка вставляється ТУДИ (в анальний отвір) і ви сміливо можете, займається вагінальним сексом не витягуючи її. Це дозволить звузити вагінальний канал і під час сексу, обидва партнери будуть відчувати Тугість, рельєф і додаткову стимуляції члена і стінок піхви.

Такі пробочки мають подовжену форму і рельєфну поверхню (хвилі, кульки, горбки). Анальна пробка для сексу краще підійде з м'якого матеріалу, такого як силікон або TPE. Діаметр пробки не повинен бути надто великим, бо партнеру буде дуже складно ввести член у вагінальний канал, а під час сексу, надмірне тертя може бути травмонебезпечним для обох партнерів. Ці характеристики гарантують безпеку під час сексу та отримання нових яскравих сексуальних вражень.

А можна займатися сексом з металевою пробкою з кристалом?

 В принципі можна, але відчуття можуть бути дещо жорстким. Анальна пробка з кристалом призначена, більше, для підготовки до анального сексу. Оскільки її поверхня тверда, то використовувати її під час вагінального сексу потрібно дуже акуратно.

Як користуватися анальної пробкою для сексу?

  1. Потрібно вибрати анальну пробку відповідного розміру (чим менше досвід анальних ігор, тим менше потрібний діаметр). Але Вам не варто шукати найменшу в діаметрі. Анальна пробка для сексу повинна виконувати свою функцію - звужувати просвіт піхви, а значить не повинна бути дуже маленькою, оскільки тоді від неї не буде ніякого толку. Вибирайте розмір трохи більше, ніж той який Вам здасться підходящим, на перший погляд.
  2. Використовуйте гарну анальну змазку на водній основі, рясно змастіть пробку й анус. Лубрикант дозволить Вам мінімізувати тертя під час введення її в тіло і створить вологу слизову між ніжною шкірою ануса і пробкою.
  3. Помасажуйте спочатку пальчиком анальний отвір, поступово пробуйте вводити всередину пальчик (це можна робити разом з партнером). Не варто з розмаху намагатися "засандалити" пробку всередину одним рухом. Потрібно, акуратно введіть в попові анальну пробочку в кілька натискань (5-10). Кожен раз проштовхуйте пробку глибше і глибше. Пробка введена до упору буде утримуватися в тілі без зусиль.
  4. Після того, як пробка буде введена в тіло, партнер може пробувати проникати вагінально і починайте разом отримувати задоволення 😘

ВАЖЛИВО!

Використовувати анальну пробку в позах стоячи та сидячи зверху на партнері, може бути незручно, бо пробочка під час розслаблення може вислизнути. Використання анальної пробки може, приготувати дівчину до анального сексу, оскільки ніжка пробки допоможе «попі» звикнути до прочиненому положенню.