Доставка замовлення від секс шоп Intimka

 

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта» Кур'єрська доставка по м. Києву можлива за погодженням з менеджером магазину.

 

 

 

Доставка через «Нову пошту» на адресу відділення


При оформленні замовлення в графі «Примітка» вкажіть населений пункт доставки (місто, смт, село) і номер зручного для вас відділення компанії «Нова пошта»

 

Відправка вашого замовлення на відділення «Нової пошти» зазвичай відбувається в день оформлення замовлення з урахуванням графіка роботи цієї кур'єрської служби, якщо оплата або передоплата надійшла від Вас до 16:00 (пн. - пт.) або до 13:00 (сб.)

 

Оплата послуг «Нової пошти» здійснюється клієнтом при отриманні замовлення за тарифами «Нової пошти» (крім випадків, коли загальна сума замовлення перевищує 2 000 грн. В такому випадку доставку до відділення сплачує магазин).

 

 

Адресна доставка кур'єрською службою «Нова пошта»


При оформленні замовлення в графі «Примітка» вкажіть повні дані адресної доставки (населений пункт, вулиця, номер будинку).

Зверніть увагу, що адресна доставка «Новою поштою» можлива тільки в разі повної оплати Вашого замовлення (таким чином, Вам залишиться тільки отримати посилку у кур'єра і оплатити доставку).

 

Адресна кур'єрська доставка «Новою поштою» здійснюється за правилами цієї компанії.

 

Принципи конфіденційності Ваших покупок читайте в розділі "Конфіденційність"