Навіщо потрібна анальна змазка

Анальний секс має свої особливості. Головна з них це відсутність природного лубриканта, яка забезпечила б гарне ковзання. Це і є головна відповідь на питання навіщо потрібна анальна змазка. Але він не єдиний аргумент чому потрібен цей лубрикант.

Якщо ви любите цей вид сексу або плануєте це зробити - Вам потрібна якісна анальна змазка. Замінити її чимось іншим неправильно і небезпечно. Навіть використання вагінального або орального лубриканта небезпечно і ненадійно. Про використання масажного або дитячого масла, взагалі нічого писати не будемо. А про застосування вазеліну мули мила просто страшно навіть думати.

Анальна змазка - це різновид лубриканта створеного спеціально для анального сексу. Спеціальність цієї змазки не в її назві й призначення. Змазка потрібна для анального сексу, бо має спеціальну формулу. У складі такого лубриканта йдуть компоненти які зволожують шкіру, запобігають тріщини, допомагають розслабитися. Склад анальної змазки максимально м'яко діє на мікрофлору прямої кишки, куди він потрапляє під час анального сексу. Якісна анальна змазка захищатиме, не викликатиме сверблячки або печіння, не викликатиме інші дискомфортні відчуття.

Для поліпшення відчуттів під час анального сексу, виробники створюють лубриканти з додатковим ефектом. Тобто, ви можете купити анальну змазку без ефектів або ж придбати анальний лубрикант, який буде створювати відчуття тепла або прохолоди під час сексу. В першу чергу лубрикант буде діяти на приймаючу сторону. Партнер, який буде проникати, так само буде відчувати тепло або холодок на члені.

Вибираючи анальну змазку зверніть увагу, на основі якої речовини вона створена. Це дуже важливе питання "навіщо потрібна", який буде впливати на використання та відчуття під час сексу. Лубриканти для анального сексу бувають на:

Силіконова анальна змазка підходить для сексу з презервативом і без. Так само її можна використовувати з анальними іграшками, але не з усіх матеріалів. Для іграшок зі скла, металу і пластика силіконова анальна змазка підходить, для інших немає. Водна анальна змазка більш універсальна в цьому плані. Вона підходить і для сексу з презервативом і без і для анальних секс іграшок з усіх без винятку матеріалів. Таким чином анальна змазка на водній основі потрібна і підходить всім.

Такі не хитра моменти підкажуть Вам навіщо потрібна Вам анальна змазка і яка саме підійде для Ваших цілей.