Вагінальні змазки дуже різні, 🤷♀️ їх багато у нас на сайті. Тому для багатьох наших клієнтів складно зробити правильний вибір. Вибрати лубрикант насправді не так просто, потрібно тільки дізнатися про них більше. Саме для цього ми підготували цю статтю, щоб допомогти Вам відповісти на питання, як вибрати вагинальну змазку.

Коли ви зайдете до нас в категорію вагінальних змазок, перед Вами буде велика різноманітність лубрикантов в різних баночках, тюбиках і флакончиках. Але зовнішній вигляд для Вас не повинен бути найголовнішим фактором у виборі. Хоча, зручність упаковки змазки, теж грає дуже важливу роль.

В одній з попередніх статей, ми розібралися для чого та кому потрібна вагінальна змазка, тому повертатися до цього питання тут більше не будемо.

💧 При виборі цього виду лубриканту, ви повинні пам'ятати, що цей лубрикант для сексу призначений:

  • створити ефект ковзання під час сексу;
  • сприяти виділенню природного жіночої змазки;
  • захистити шкіру і зовнішню поверхню статевих органів від натирання;
  • додатково живити тканини статевих органів корисними речовинами.

👍 Вагінальним лубрикантом можна користуватися регулярно. Звикання і алергії від якісної змазки не буде (хіба, що у Вас є індивідуальна алергія на один з компонентів). Вибирати вагінальну змазку теж варто індивідуально. Вагінальні лубриканти бувають різних видів в залежності від їх основи. Тобто, виробник може використовувати різні речовини як основу для створення лубриканта.

Так, яку ж вагінальну змазку тоді вибрати, на що дивитися в першу чергу?

Змазка на водній основі - це один з найпопулярніших варіантів. Такий лубрикант добре всмоктується в шкіру, легко змивається водою, додатково зволожує шкіру.

Лубрикант на силіконовій основі - це лубрикант на основі косметичного силікону створений для поліпшення ковзання під час сексу. Перевагами такої змазки є те, що вона більш тривалий час ковзання і стійкість до води.

Змазка на комбінованої основі - це гібридний лубрикант на основі двох речовин, наприклад води і силікону. Лубрикант забезпечить більш тривалий ковзання і зволожує, живить шкіру. Щось середнє між водної та силіконовою змазкою.

Лубрикант на масляній основі - це лубрикант, як правил на основі кокосового масла. Такі лубриканти дуже добре ковзають і живлять шкіру корисними елементами.

Основу змазки потрібно вибирати в залежності від того, що ви очікуєте від лубриканта. Для сексу в душі підійде силіконова, для сексу будинку підійде водна, якщо хочете, щось середнє вибирайте гібридну.

Виробники Вагінальних змазок подбали про те, що б ми могли зробити наш секс більш різноманітним. Для цього вони зробили лубриканти з різними ефектами.

А яку вагінальну змазку вибрати саме мені, спитаєте ви!

Звичайна або натуральна - це змазка без ефектів (маркується original або naturale), вона просто імітує природну змазку.

Розігріваюча - це змазка, яка створює зігріваючий ефект, допомагає збудитися і стимулює статеві органи обох партнерів.

Охолоджуючий (cooling) - цей лубрикант створює охолоджуючий і освіжаючий ефект під час сексу.

 

! УВАГА

  1. Лубрикант з ефектом потрібно використовувати дуже в малих кількостях.
  2. Вагінальна змазка захищає жіночу мікрофлору.
  3. Лубрикант не є антисептиком і не захищає від інфекцій і не бажаної вагітності

🤷♀️ Так що, як бачите, все дуже просто і легко. Лубриканти дуже різні й по основі, й по ефектах. Змазки «краще» або «гірше» не буває. У нас, до речі, «що попало» не продається, ми всі лубриканти ретельно вибираємо і перевіряємо перед тим як ввести в асортимент магазину.

Спробуйте лубриканти з секс-шопу Intimka і ви назавжди відмовитеся від лубрикантів з аптеки або супермаркету. Користуючись цією інструкцією і фільтрами в категорії вагінальних змазок, Вам буде дуже просто вибрати те, що потрібно.