Анальний секс має свої особливості. Головна з них це відсутність природного лубриканта, яка забезпечила б гарне ковзання. Це і є головна відповідь на питання навіщо потрібна анальна змазка. Але він не єдиний аргумент чому потрібен цей лубрикант.

Якщо ви любите цей вид сексу або плануєте це зробити - Вам потрібна якісна анальна змазка. Замінити її чимось іншим неправильно та небезпечно. Навіть використання вагінального або орального лубриканта небезпечно й ненадійно. Про використання масажного або дитячого масла, взагалі нічого писати не будемо. А про застосування вазеліну мули мила просто страшно навіть думати.

Анальна змазка - це різновид лубриканта створеного спеціально для анального сексу. Спеціальність цієї змазки не в її назві й призначення. Змазка потрібна для анального сексу, бо має спеціальну формулу. У складі такого лубриканта йдуть компоненти які зволожують шкіру, запобігають тріщини, допомагають розслабитися. Склад анальної змазки максимально м'яко діє на мікрофлору прямої кишки, куди він потрапляє під час анального сексу. Якісна анальна змазка захищатиме, не викликатиме сверблячки або печіння, не викликатиме інші дискомфортні відчуття.

Для поліпшення відчуттів під час анального сексу, виробники створюють лубриканти з додатковим ефектом. Тобто, ви можете купити анальну змазку без ефектів або ж придбати анальний лубрикант, який буде створювати відчуття тепла або прохолоди під час сексу. В першу чергу лубрикант буде діяти на приймаючу сторону. Партнер, який буде проникати, так само буде відчувати тепло або холодок на члені.

Вибираючи анальну змазку зверніть увагу на основі якої речовини вона створена. Це дуже важливе питання "навіщо потрібна", який буде впливати на використання та відчуття під час сексу. Лубриканти для анального сексу бувають на різних основах.

1. Водна основа. Такий анальний лубрикант буде зволожувати й робити шкіру м'якою та еластичною.

2. Силіконова основа. Цей вид змазки створює ідеальне ковзання та тривалий час буде зберігати свою дію навіть у воді.

3. Гібридна основа. Водно-силіконова або силіконово-водна анальна змазка - це щось середнє, здатне і зволожувати, і створювати ковзання одночасно.

4. Масляна основа. Такі лубриканти дають відчуття тривалої "жирності" шкіри та сприяють ковзанню, всмоктуючись у шкіру, на відміну від силіконових, які створюють плівку на поверхні.

І силіконова, і водна анальна змазка підходять для сексу з презервативом і без. Силіконову, так само можна використовувати з анальними іграшками, але не з усіх матеріалів. Для іграшок зі скла, металу та пластика силіконова анальна змазка підходить, для інших ні і вам краще купити водну. Водна анальна змазка більш універсальна в цьому плані. Вона підходить і для сексу, і для анальних секс іграшок з усіх без винятку матеріалів. Гібридні та масляні змазки краще використовувати тільки для сексу або анальної стимуляції руками.

Такі не хитра моменти підкажуть Вам навіщо потрібна та як вибрати анальну змазку, щоб вона підійшла вашій парі.