Вибрати змазку для сексу як і яку, турбує багатьох. Часто клієнти секс-шоп Інтімка купують ту що підходить за ціною або подобається на вигляд. На жаль, це не правильно, оскільки покупка може розчарувати. Чи не тому що змазка погана, а тому, що вона не збіглася з очікуваннями при використанні. Саме тому, ми продовжуємо розкривати для Вас премудрості вибору лубрикант для сексу.

Які взагалі бувають лубриканти для сексу, щоб розуміти з чого вибирати? Дуже логічно, що лубриканти створюються під певний вид сексу: для вагінального, для анального та для орального. Погодьтеся, що всі три види сексу абсолютно різні й лубриканти для них теж повинні володіти різними властивостями. Секс-шоп Інтімка завжди рекомендує купити змазку для того виду сексу, який ви плануєте. Одного лубриканта для всіх видів сексу не існує. І то, що на інших сайтах пишуть «підходить для всіх видів сексу» - повна нісенітниця. І це нісенітниця не тому, що ми хочемо продати Вам більше товарів. Самі подумайте, хіба рот такий же, як анальний отвір або вагінальний канал точно такий же, як рот. Ні, звичайно ! Всі ці три місця мають специфічну мікрофлору, яка повинна бути захищена лубрикантом і змазка не повинна бути агресивною до цієї мікрофлорі. Ми знаємо тільки одне таке речовина - це вода. Але, вода не лубрикант.

Тому розберімось в тому які види змазок бувають і в чому їх особливості. Як і було сказано вище, ми стверджуємо, що лубриканти бувають трьох видів.

Вагінальна змазка - цей лубрикант допомагає дівчині зберегти хорошу вологість і ковзання протягом всього часу любовної близькості. Такі лубриканти максимально наближені до натуральної жіночої змазки, відмінно вбираються і можуть сприяти посиленню природного лубрикації. Їх склад створений таким чином, що б не руйнувати жіночу слизову.

Анальна змазка - це лубрикант для анального сексу, який потрібен у зв'язку з тим, що для цього виду сексу природна змазка не виробляється організмом взагалі. Анальна змазка повинна забезпечувати гарне ковзання, захищати від мікротріщина і забезпечувати тривале зволоження. Лубриканти цього виду мають підвищену густотою і вбираються в тіло не так швидко, як вагінальні. Важливою особливістю анального лубриканта є його дбайливе вплив на мікрофлору прямої кишки.

Оральна змазка - це лубрикант зі смаком і ароматом, який сприяє виділенню слини та надає додаткові смакові відчуття під час інтимних поцілунків. Оральні лубриканти відмінно допомагають парам зробити секс яскравіше та смачніше. Так само оральні лубриканти захищають шкіру обличчя й губи під час контакту від натирань і подразнень.

Це не маркетинговий хід, щоб змусити Вас купити три змазки замість однієї. Ці три місця істотно відрізняються і в цьому ключова причина різниці лубрикантів. Змазки цих трьох видів мають принципово різні склади й консистенцію. Звичайно, можна спробувати підібрати щось середнє для вагінального та анального сексу. Але, наприклад, для анального та орального сексу одного лубриканту точно не буде.

Тепер Ви знаєте як вибрати лубрикант і які вони бувають, а значить зможете купити саме, то що вам підійде. Для цього переходите в категорію секс аптечка, вибирайте потрібний підрозділ і користуючись фільтрами, підбирайте лубрикант під себе.