Навіщо потрібна змазка для орального сексу?

Навіщо оральна змазка і чи потрібна вона взагалі, будемо з'ясовувати з Вами разом в цій публікації. Цей вид лубриканта для сексу можуть ще називати змазкою для мінета або лубрикантом для кунні. Звичайно все залежить від того, які у Вас плани, але відразу Вам повідомимо що і для кунні й для минета це одна і та ж оральна змазка.

Головним і часто ставиться питанням від нових клієнтів - це для чого потрібен лубрикант для орального сексу. У кожного свої аргументи, але всі вони зводяться до наступних: навіщо мазати писюн / писю адже є слина; що там змащувати, тертя особливого немає; може і так посмоктати, в роті не сухо; хочеш смаку візьми Вареньку. Всього вже не згадаєш, може й у Вас є такі думки ... кожен має право на свою думку.

Переконувати нікого не станемо, якщо вже сильно наполягаєте на цьому. Але, у нас є факти навіщо потрібна оральна змазка:

  1. Оральний лубрикант не тільки зволожує, але і створює ковзання (слина тільки зволожує) це означає, що ніякого сухого натирання не буде.
  2. Лубрикант для орального сексу сприяє додатковому слиновиділення шляхом спеціальних смачних елементів в складі.
  3. Оральна змазка потрібна для захисту жіночої мікрофлори від «агресивного» хімскладу слини під час кунні.
  4. У складі оральної змазки є спеціальні елементи які захищають шкіру обличчя і губи від подряпин волосками та натирання.
  5. Смак і аромат лубриканта для орального сексу викличе додаткові приємні відчуття у активного партнера

Звичайно, якщо цих аргументів мало, то нехай так і буде. Ми розуміємо, що в пориві пристрасті можна і забути про лубрикант, але все ж радимо спробувати інтимні поцілунки з оральної змазки, що б все-таки зрозуміти навіщо потрібна чи не потрібна вона. Багато пар які вже випробували таку "добавку" стверджують, що це одна з кращих їх покупок.

Попри те, що оральна змазка має смак, вона не є їжею. Про це Ви повинні пам'ятати! Це означає, що її не потрібно навмисно їсти. Але і потрапляння змазки в шлунок, ніяких негативних наслідків не викликає. Вибирайте і купуйте оральний лубрикант собі до смаку та буде Вам щастя.